Viceprimarul Marian Damian a fost prezent astăzi, la Ruse, la invitația primarului Pencho Milkov, la o întâlnire de lucru cu privire la îmbunătățirea condițiilor de transport pe Podul Prieteniei, în zona de graniță și în parcările ce deservesc transportatorii care zilnic se confruntă cu probleme de trafic.
În cadrul întâlnirii a fost inclusă o discuție la punctul de trecere a frontierei, o vizita în parcarea Buffer Parking ce oferă diverse facilități și nu în ultimul rând masă rotundă moderată de primarul Pencho Milkov.

Ultima modificare: 08.09.2023 – 12:57 de către Administrator

Anteriorul Sterilizează-ți câinele! E în beneficiul tuturor și nu riști amenzi uriașe!